Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Lubelskie prywatny ośrodek leczenia uzależnień

Nałogi wpływają destruktywnie na życie i funkcjonowanie uzależnionego. Z tego względu osobie, która popadła w nałóg, konieczne jest zapewnienie pomocy. Jednym z możliwych rozwiązań jest skierowanie jej do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w lubelskim.

Po czym poznać, że osoba popadła w nałóg alkoholowy i powinna odbyć leczenie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w lubelskim? Do objawów uzależnienia do alkoholu należy zwiększenie się intensywności picia oraz zmiana jego celu, gdyż nie jest to już jedynie umilenie czasu i dodatek do spotkań towarzyskich, a lekarstwo na zły humor, lęk, strach. W sytuacji braku dostępu do alkoholu czy niemożliwości jego wypicia, alkoholik odczuwa bardzo silny niepokój i podejmuje gorączkowe działa, które mają mu przywrócić tę możliwość. Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w lubelskim powinny udać się również osoby, które spożywają alkohol w niedozwolonych przypadkach i sytuacjach, na przykład piją w miejscach publicznych, w pracy, podczas karmienia piersią lub w ciąży. Do takich sytuacji należy również prowadzenie samochodu w stanie upojenia alkoholowego. Kolejnym objawem świadczącym o tym, że najwyższa pora udać się do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w lubelskim, jest pojawienia się u alkoholika zaników pamięci związanych ze spożywaniem alkoholu oraz wzrost niepokoju bliskich z powodu picia.

Alkoholizm jest chorobą i wywołuje szereg poważnych schorzeń w naszym organizmie. Nadużywanie alkoholu wiąże się z wystąpieniem nadciśnienia, które stanowi jeden z czynników ryzyka pojawienia się zawału serca i udaru mózgu oraz z pojawieniem się zaburzeń rytmu serca. Alkoholicy narażeni są także na powstanie marskości wątroby i zapalenia trzustki.

Jak widać, terapia w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień w lubelskim jest czymś koniecznym i niezbędnym w przypadku osób uzależnionych od alkoholu. Odpowiednie leczenie pozwoli pokonać nałóg oraz uchronić się przed wystąpieniem wielu poważnych powikłań zdrowotnych. Do prywatnego ośrodka leczenia uzależnień w lubelskim powinna udać się każda osoba, która boryka się z tym problemem.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48