Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Centrum odwykowe cennik

Problem alkoholowy jest bardzo destrukcyjnym nałogiem, który wpływa negatywnie na wiele sfer funkcjonowania człowieka. Nie ma znaczenia czy nadużywamy wina, piwa, wódki, whisky czy innego typu alkoholu, gdyż uzależnienie od każdego z tych napojów powinno zostać zwalczone np. w prywatnym centrum odwykowym. W przeciwnym wypadku u chorego pogłębią się destruktywne zmiany zdrowotne.

Alkoholicy narażeni są na wystąpienie szeregu poważnych chorób. Są to choroby ze strony układu krwionośnego, jak nadciśnienie, udar mózgu czy arytmia. Narażają się oni także na występowanie nowotworów, jak rak tchawicy, przełyku, gardła, krtani i wątroby. Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na te groźne choroby, nałogowiec powinien zostać poddany leczeniu w prywatnym centrum odwykowym. Dzięki pokonaniu nałogu ulegnie zmniejszeniu prawdopodobieństwo pojawienia się tych destruktywnych zmian.

Alkohol wpływa również na funkcjonowanie układu odpornościowego sprawiając, że działa w o wiele gorszym stopniu, a co za tym idzie alkoholik staje się podatny na wiele chorób. Cierpi także wątroba nałogowca oraz trzustka. Odwyk w prywatnym centrum odwykowym zmniejszy ryzyko powstania tych schorzeń i pomoże choremu powrócić do zdrowego stylu życia.

Nałóg wpływa także na powstanie w naszej psychice oraz w naszym zachowaniu wielu zmian, które mogą być zatrzymane dzięki terapii w prywatnym centrum odwykowym. Jest to mniejsza kontrola zachowania, mniejsza zdolność do prawidłowego oceniania sytuacji oraz logicznego myślenia. Leczenie w prywatnym centrum odwykowym pozwoli powrócić do prawidłowego funkcjonowania osoby.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48