Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Odwyk w mazowieckim

Aktualnie istnieje wiele problemów, z którymi borykają się ludzie. Jednym z nich jest uzależnienie od alkoholu, które prowadzi do wielu poważnych chorób i zmian psychicznych. Pomocą w takich sytuacjach jest odwyk w mazowieckim, na który powinni zostać wszyscy, którzy nadużywają alkohol.

Alkoholizm leczenie mazowieckie Terapia Europejska

Lekarze, psycholodzy i psychiatrzy z odwyku w mazowieckim wspomogą chorego w uświadomieniu sobie, jaki doskwiera mu problem. Dzięki nim będzie możliwe zdanie sobie sprawy z konsekwencji dla zdrowia, funkcjonowania w rodzinie i w środowisku pracy, wywoływane przez nałóg. Alkoholizm niszczy organizm, powodując choroby jak nadciśnienie, arytmia serca, marskość wątroby, zapalenie trzustki, nowotwór tchawicy czy gardła. Przez uzależnienie dochodzi także do tego, że osoba traci kontrolę nad swoim zachowaniem, gubi sens działań i swojego życia, ma w głowie pełno negatywnych myśli dotyczących swojej przeszłości, przyszłości i samego siebie. Na  odwyku w mazowieckim te wszystkie destruktywne kwestie zostaną uświadomione uzależnionemu, nabędzie on nowe umiejętności oraz sposoby na uzyskanie przyjemności i satysfakcji, które zastąpią wypijanie wódki czy piwa. Odwyk w mazowieckim to szansa dla każdego uzależnionego na powrót do normalnego funkcjonowania w środowisku rodzinnym, społecznym i zawodowym. Dzięki profesjonalnej pomocy w odwyku w mazowieckim, alkoholik na trwałe pożegna swój nawyk i zacznie na nowo czerpać z życia radość i przyjemność, będzie miał dużo energii do życia i podejmowania działań, które nabiorą sensu.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48