Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Odwyk zamknięty przeznaczony dla alkoholików

Problem uzależnienia od alkoholu nie dotyka jedynie ludzi, którzy są z marginesu społecznego, jak osoby bezdomne czy ubogie, ale także mających dobre wykształcenie, pracę oraz kochającą rodzinę. Aktualnie coraz większa ilość osób zgłasza się z problemem uzależnienia od alkoholu do  odwyku zamkniętego dla alkoholików.

Specjaliści, którzy pracują w zamkniętym odwyku dla alkoholików pomogą w ustaleniu, jakie negatywne nawyki kierują nałogowca do sięgania po kieliszek oraz w jaki sposób można zastąpić te zły nawyki nowymi. Dzięki wsparciu psychiatrów i psychologów z odwyku zamkniętego dla alkoholików, osoba uzależniona będzie mogła odnaleźć na nowo sens swojego życia i odzyskać kontrolę nad swoim zachowaniem. Odwyk zamknięty dla alkoholików to także szansa na motywację do zmian w swoim życiu, uświadomienie sobie destruktywnych konsekwencji dalszego trwania w nim oraz wypracowanie podstaw gwarantujących utrzymanie nowych nawyków na stałe. Jednak zanim dojdzie do rozpoczęcia terapii w zamkniętym odwyku dla alkoholików należy zdać sobie sprawę przez uzależnionego, że naprawdę ma problem. Wielu z nich odpowiada, że wcale nie uzależnili się od alkoholu i kontrolują całą sytuację. Niestety w większości przypadków są oni w błędzie, żyjąc w złudzeniu i nie zdając sobie sprawy z powagi problemu. Dużą rolę odgrywa w tej sytuacji wsparcie osób z najbliższego otoczenia, które jest kluczowe do podjęcia koniecznych kroków do zwalczenia nałogu i powrotu do normalnego życia pełnego radości i satysfakcji.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48