Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Ośrodek leczenia alkoholizmu

Terapia Europejska Warszawa – prywatny ośrodek leczenia uzależnień cena

Uzależnienie od alkoholu jest problemem wcale nie tylko ludzi z marginesu społecznego, ale także posiadających wysokie wykształcenie, którzy są młodzi i dobrze zarabiający. Coraz więcej takich osób z nałogiem powinno właśnie zgłosić się do ośrodka leczenia alkoholizmu w Warszawie.

Terapia w ośrodku leczenia alkoholizmu w Warszawie jest kierowana do osób uzależnionych od alkoholu i wymaga wcześniejszego przyznania się alkoholika przed samym sobą do tego, że popadł w uzależnienie. Początkowo nałogowiec nie przyznaje się do tego, że ma problem, mówiąc, że wszystko jest pod jego kontrolą i w każdej chwili może porzucić kieliszek i butelkę. Nie jest tak, że w taka jest rzeczywistość, gdyż po prostu żyje on w złudzeniu i nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistości problemu. Kiedy zostanie uświadomiony problem, powinien zgłosić się do ośrodka leczenia alkoholizmu w Warszawie. Jeżeli nie jest w stanie sam, to powinny wspomóc go w tym jego najbliższe osoby. W ośrodku leczenia alkoholizmu w Warszawie profesjonalna kadra specjalistów pomoże alkoholikowi w wykryciu negatywnych nawyków prowadzących do nałogu i opracowaniu pomysłu na nowe nawyki. Przy wsparciu psychologa i psychiatry z ośrodka leczenia alkoholizmu w Warszawie, dana osoba znajdzie w sobie motywację do wprowadzenia tych nawyków w życie oraz ich utrzymania na stałe. Za sprawą tego nałogowiec pożegna się z alkoholem i stanie się z powrotem dobrym pracownikiem, oddanym ojcem i mężem, który nie przynosi wstydu rodzinie podczas niejednej sytuacji.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48