Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Ośrodek leczenia uzależnień

Nałóg alkoholowy to bardzo destrukcyjny problem, który obniża funkcjonowanie człowieka w wielu sferach życia. Nadużywanie wódki, jest tak samo groźne, jak nadmierne spożywanie whisky, piwa lub wina. Każde uzależnienie od napojów alkoholowych powinno zostać zwalczane w ośrodkach leczenia uzależnień alkoholowych. Tylko taka forma terapii, bądź odbywanie spotkań w poradni stacjonarnej, może być skutecznym wyjściem z nałogu.

Uzależnieni od alkoholu są narażeni na pojawienie się wielu poważnych schorzeń. Mogą to być choroby układu krwionośnego, jak arytmia serca, udar mózgu i nadciśnienie tętnicze. Występuje u nich także w dużym stopniu nowotwór krtani, tchawicy, gardła. Cierpią narządy alkoholika jak wątroba i trzustka. Dla czego warto wybrać prywatny ośrodek leczenia uzależnień? Terapia w ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych pomoże pozbyć się tego ryzyka.

Osoby, które w nadmiarze sięgają po alkohol są narażone na powstanie wielu destrukcyjnych zmian na poziomie psychicznym i behawioralnym, które obniżają funkcjonowanie w wielu obszarach. Leczenie w ośrodkach leczenia uzależnień alkoholowych pomogą powrócić do dobrej kondycji fizycznej i seksualnej, odzyskać kontrolę nad uczuciami, myślami oraz sposobem myślenia. Terapia w ośrodku leczenia uzależnień alkoholowych to także szansa na odzyskanie poprawnych umiejętności, jak ocena sytuacji, usprawnienie procesu zapamiętywania i zdobywania nowych informacji. Dzięki leczeniu w ośrodkach leczenia uzależnień alkoholowych, zmniejsza się ryzyko powstania zaburzeń psychicznych, jak schizofrenia, nerwice czy depresja.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48