Uwaga! Aktualnie są dostępne miejsca na terapię stacjonarną w Ośrodku Terapii Europejskiej – Kozłówka. Podjęcie leczenia nie wymaga żadnych badań, skierowania od lekarza i ubezpieczenia z NFZ. Jesteśmy ośrodkiem prywatnym

Zadzwoń do nas
+48

Poradnie odwykowe

Alkoholizm i wszystkie inne nałogi szkodą uzależnionemu oraz jego najbliższemu otoczeniu. Aby zatrzymać destrukcyjny wpływ tego uzależnienia, uzależniona osoba powinna zostać skierowana do prywatnej poradni odwykowej. To w tym miejscu specjaliści pomogą alkoholikowi uporać się z uzależnieniem i powrócić do prawidłowego funkcjonowania.

W prywatnej poradni odwykowej, w której prowadzi się leczenie Terapią Europejską, znajdą pomoc  osoby uzależnione od hazardu, dopalaczy, narkotyków oraz alkoholu. Fizyczne i psychiczne uzależnienie od narkotyków może obejmować substancje psychoaktywne, jak kokaina, heroina, ekstazy, marihuana, metaamfetamina i pozostałe. Pomocy w prywatnych poradniach odwykowych mogą szukać uzależnieni od dopalaczy, których używanie także należy do jednego z poważnych problemów współczesnego świata. Na uzależnienie od dopalaczy narażone są niestety osoby w bardzo młodym wieku – młodzież i młodzi dorośli. Nie są oni niestety uważani za chorych, a za margines społeczny. Niestety jest to negatywne podejście, gdyż uzależnienie od dopalaczy jest taką samą chorobą mózgu, jak uzależnienie od narkotyków.

Długi rodzinne, utrata majątku, rozpad rodziny – to niektóre z konsekwencji uzależnienia od hazardu. Specjaliści z prywatnych poradni odwykowych pomogą zamienić nałóg hazardu na pozytywne dla życia nawyki. Dzięki terapii hazardzista powróci do prawidłowego funkcjonowania i nie będzie dłużej podejmował ryzykownych zachowań wiążących się z utratą pieniędzy.

W prywatnych poradniach odwykowych dokonuje się również leczenia alkoholizmu. Za sprawą leczenia alkoholicy zaczną na nowo cieszyć się życiem, pożegnają się z kieliszkiem, wrócą do normalnego funkcjonowania w pracy oraz w rodzinie. Dzięki terapii w prywatnych poradniach odwykowych, uzależnieni na nową odnajdą cel w swoim życiu i będą w stanie czerpać satysfakcję z czynności dnia codziennego. Wyniszczający ciało nałóg przestanie siać spustoszeniae w organizmie alkoholika i nie wróci w przyszłości na nowo do życia jego i rodziny.

Pozwól nam sobie pomóc, telefon do nas nic Cię nie kosztuje.

Menu
Nasutów 181, 21-025 Niemce
Zadzwoń do nas
+48